Шуляр, Н. В.2020-11-272020-11-272006-01-312006-01-31Шуляр Н. В. Витрати на забезпечення якості та конкурентоспроможності продукції промислового підприємства / Н. В. Шуляр // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 552 : Логістика. — С. 334–339. — (Логістичне та маркетингове управління).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55372Розвинуто методичний підхід до оцінювання та оптимізації витрат на забезпечення якості продукції на засадах системи показників оцінювання, яка враховує умови достатнього та необхідного рівня якості продукції на підприємстві. Досліджено та окреслено коло проблем, які супроводжують процес фінансування системи забезпечення якості продукції промислового підприємства.Has received of further development the methodical approach to estimation and optimization of the consumptions on quality assurance of commodity on the basis of a system of indexes of estimation, which one allows for conditions of sufficiency and necessity of a quality level of commodity on firm. The circle of problems is intended, which one accompany with process of financing of a system of quality assurance of firm.334-339ukВитрати на забезпечення якості та конкурентоспроможності продукції промислового підприємстваArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2006© Шуляр Н. В., 20066338.45Shuliar N. V. Vytraty na zabezpechennia yakosti ta konkurentospromozhnosti produktsii promyslovoho pidpryiemstva / N. V. Shuliar // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2006. — No 552 : Lohistyka. — P. 334–339. — (Lohistychne ta marketynhove upravlinnia).