Альбота, Соломія2019-02-152019-02-152018-02-262018-02-26Альбота С. Фавст в англійській літературі: міт чи симбол? / Соломія Альбота // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми української термінології. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 890. — С. 20–24. — (Лексикографія та міжмовні зв’язки).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44283У статті розглянуто питання співвідношення понять симболу й міту. Основну увагу звернено на тлумачення симболу й міту різними філософами та мовознавцями, яке уможливлює виявляння особливостей цих термінів. Розглянуто експлікації та імплікації Фавста як міту й симболу у творі-першоджерелі К. Марло і в инших творах англійської фавстіяни. Виявлено взаємозв’язок термінів «симбол» і «міт» у проаналізованих творах англійської літератури кінця XVI – початку XXI ст.The article deals with the correlation between the notions of symbol and myth. The main attention is paid to the interpretation of symbol and myth by various philisophers and linguists, which allows to reveal substantial features of these terms. The explications and implications of Faustus as a myth and symbol in the source text by Ch. Marlowe and in other works of English Faustiana have been revealed. The interrelation of the terms “symbol” and “myth” in the English literature works of the late 16th – early 21st centuries has been discovered20-24ukанглійська моваукраїнська моваанглійська фавстіянасимболмітгріхмотивінтерпретаціявербалізаціямітологемаEnglish languageUkrainian languageEnglish FaustianasymbolmythsininterpretationmotifverbalizationmythologemeФавст в англійській літературі: міт чи симбол?Article© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Альбота С. М., 20185821.111.09’’155/20’’7.045/.046Albota S. Favst v anhliiskii literaturi: mit chy symbol? / Solomiia Albota // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Problemy ukrainskoi terminolohii. — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 890. — P. 20–24. — (Leksykohrafiia ta mizhmovni zviazky).