Німак, МаріяNimak, MariaНимак, Мария2021-01-142021-01-1424-02-2024-02-20Німак М. Повноваження нотаріуса в умовах сьогодення / Марія Німак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 7. — № 1. — С. 160–166.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55819Досліджено питання щодо прав та обов’язків нотаріуса відповідно до чинного законодавства, визначено можливості вчинення ним тих чи інших дій та доцільність передання йому державою окремих повноважень. Визначено міру дозволеної поведінки нотаріуса та встановлено систему заборон у його діяльності.The article is devoted to investigation of issues about rights and duties of notary according to the current legislation, determining of possibility of committing by him one or the other acts and expediency of conveying to him some powers by state. A measure of permitted behavior of a notary is determined in the article, and system of bans in his activity is established.Статья посвящена исследованию вопросов о правах и обязанностях нотариусов в соответствии с действующим законодательством, определению возможности совершения им тех или иных действий и целесообразности передачи ему государством отдельных полномочий. В статье определяется мера позволенного поведения нотариуса и устанавливается система запретов в его деятельности.160-166ukповноваженнянотаріусвчинення нотаріальних дійдодаткові послугиреєстраційні діїзахист прав та інтересів тощоpowersnotarycommitting of notarial actsadditional servicesregistration actsprotection of rights and interest etcполномочиянотариуссовершение нотариальных действийдополнительные услугирегистрационные действиязащита прав и интересовПовноваження нотаріуса в умовах сьогоденняPowers of notary in the conditions of the presentПолномочия нотариуса в условиях сегодняшнего дняArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2020© Німак М., 20207doi.org/10.23939/law2020.25.160347.961.1Nimak M. Powers of notary in the conditions of the present / Maria Nimak // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Lviv Politechnic Publishing House, 2020. — Vol 7. — No 1. — P. 160–166.