Паньонко, ІгорКоваль, ВіталійPanonko, IgorKoval, VitaliyПаньонко, ИгорьКоваль, Виталий2020-03-102020-03-102018-02-262018-02-26Паньонко І. Сутність та види злочинів проти власності в Київській Русі / Ігор Паньонко, Віталій Коваль // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 902 (19). — С. 45–52.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47169У статті проаналізовано сутність та види злочинів проти власності в Київській Русі. Визначено правову природу та сутність «татьби». Охарактеризовано особливості крадіжки та розбою як самостійних злочинів проти власності. Окрему увагу приділено дослідженню інших видів злочинів проти власності за «Руською Правдою».The article analyzes the essence and types of crimes against property in Kievan Rus. The legal nature and the essence of «tatiba» are determined. Characterized by the features of theft and robbery as independent crimes against property. Particular attention is paid to the study of other types of crimes against property in Russkaya Pravda.В статье анализируется сущность и виды преступлений против собственности в Киевской Руси. Определена правовая природа и сущность «татьбы». Охарактеризованы особенности кражи и разбоя как самостоятельных преступлений против собственности. Особое внимание уделено исследованию других видов преступлений против собственности по «Русской Правде».45-52ukвласністьмайнові злочинитатьбакрадіжкарозбійнезаконне привласнення речейпідпалpropertyproperty crimestatubatheftrobberymisappropriation of thingsarsonсобственностьимущественные преступлениятатьбекражаразбойнезаконное присвоение вещейподжогСутність та види злочинів проти власності в Київській РусіEssence and types of crimes against ownership in Kievan RusСущность и виды преступлений против собственности в Киевской РусиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Паньонко І., Коваль В., 20188340.13Panonko I. Essence and types of crimes against ownership in Kievan Rus / Igor Panonko, Vitaliy Koval // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 902 (19). — P. 45–52.