Кір’янчук, В. Ф.Демчук, З. І.Когут, А. М.Шевчук, О. М.Воронов, А. С.Воронов, С. А.Kirianchuk, V. F.Demchuk, Z. I.Kohut, A. M.Shevchuk, O. M.Voronov, A. S.Voronov, S. A.2019-01-212019-01-212018-02-262018-02-26Синтез акрилоїламіноетилоливату з тригліцеридів оливкової олії та його вільнорадикальна гомо- та кополімеризація / В. Ф. Кір’янчук, З. І. Демчук, А. М. Когут, О. М. Шевчук, А. С. Воронов, С. А. Воронов // Вісник національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Хімія, технологія речовин та їх застосування. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 886. — С. 196–204. — (Високомолекулярні сполуки та композиційні матеріали).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43631Акрилоїламіноетилоливат отримано перестерифікацією оливкової олії N-гідрокси- етилакриламідом, структуру підтверджено методами ІЧ- та 1Н ЯМР-спектроскопії. Особливістю структури є наявність вінільної групи, а також подвійного зв’язку в ацильному фрагменті жирної кислоти. Це зумовлює під час радикальної полімеризації одночасний перебіг реакцій росту макроланцюга та передачі ланцюга на мономер за участі алільних атомів водню з утворенням малоактивних радикалів. Вивчено кінетичні особливості полімеризації, визначено константи кополімеризації та Q−e параметри.olive oil, transesterification, monomers from vegetable oils, free radical polymerization.196-204ukрослинна оліяоливкова оліясоєва оліяперестерифікаціямономери з рослинних олійвільнорадикальна полімеризаціяolive oiltransesterificationmonomers from vegetable oilsfree radical polymerizationСинтез акрилоїламіноетилоливату з тригліцеридів оливкової олії та його вільнорадикальна гомо- та кополімеризаціяSynthesis of (acryloylamino) ethyl oleate from triglycerides of olive oil and its free-radial homo- and copolymerizationArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Кір’янчук В. Ф., Демчук З. І., Когут А. М., Шевчук О. М., Воронов А. С., Воронов С. А., 20189665.327.366.095.26541.12766.095.26-922Synthesis of (acryloylamino) ethyl oleate from triglycerides of olive oil and its free-radial homo- and copolymerization / V. F. Kirianchuk, Z. I. Demchuk, A. M. Kohut, O. M. Shevchuk, A. S. Voronov, S. A. Voronov // Visnyk natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Khimiia, tekhnolohiia rechovyn ta yikh zastosuvannia. — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 886. — P. 196–204. — (Vysokomolekuliarni spoluky ta kompozytsiini materialy).