Возняк, О. Г.Івасишен, С. Д.Мединський, І. П.Voznyak, O. G.Ivasyshen, S. D.Medynsky, I. P.2018-09-212018-09-212017-03-282017-03-28Возняк О. Г. Про фундаментальний розв’язок задачі Коші для ультрапараболічного рівняння типу Колмогорова з двома групами просторових змінних та виродженням на початковій гіперплощині / О. Г. Возняк, С. Д. Івасишен, І. П. Мединський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Фізико-математичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 871. — С. 46–64.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/42777Для ультрапараболiчного рiвняння типу Колмогорова iз залежними вiд двох груп просторових змiнних коефiцiєнтами та виродженням на початковiй гiперплощинi побудовано фундаментальний розв’язок задачi Кошi й одержано точнi оцiнки фундаментального розв’язку та його похiдних.The fundamental solution of the Cauchy problem for a degenerate Kolmogorov type equation with coefficients depend on two groups of spatial variables and with degenerations on the initial hyperplane is constructed and investigated. Exact estimates of the fundamental solution and its derivatives are obtained.46-64ukфундаментальний розв’язок задачі Кошівиродження на початковій гіперпло- щиніоб’ємний потенціалпараметриксметод Левіfundamental solution of the Cauchy problemdegeneration on the initial hyperplanevolumetric potentialparametrеcsLevi metodПро фундаментальний розв’язок задачі Коші для ультрапараболічного рівняння типу Колмогорова з двома групами просторових змінних та виродженням на початковій гіперплощиніOn fundamental solution of the Cauchy problem for ultra-parabolic Kolmogorov type equation with two groups of spatial variables and with degeneration on the initial hyperplaneArticleНаціональний університет „Львівська політехніка“, 2017© О. Г. Возняк, С. Д. Івасишен, I. П. Мединський, 201719517.956.4Voznyak O. G. On fundamental solution of the Cauchy problem for ultra-parabolic Kolmogorov type equation with two groups of spatial variables and with degeneration on the initial hyperplane / O. G. Voznyak, S. D. Ivasyshen, I. P. Medynsky // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Fizyko-matematychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 871. — P. 46–64.