Проскуряков, В. І.Proskuryakov, V. I.2020-05-202020-05-202019-03-202019-03-20Проскуряков В. І. Про футуристичні проєкти Прикарпатська – останнього “міста майбутнього” в незалежній Україні ХХІ ст. / В. І. Проскуряков // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Архітектура. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — Том 1. — № 2s. — С. 50–56.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/49909Висвітлено результати конкурсу проєктів на ескіз-ідею “міста майбутнього “Прикарпатськ”, організованого кафедрою дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури Національного університету “Львівська політехніка” в 2014–2018 рр. Організатори конкурсного проєкту розраховували, що прогресивні ідеї архітектурних шкіл Європи: України–Німеччини–Польщі, втілені силами студентів, зможуть переорієнтувати складові тканини історичних міст (Дрогобич–Борислав– Трускавець–Стебник), в яких переважало видобування натуральних ресурсів та малотехнологічні виробництва, на рекреаційно-відпочинкові, оздоровчі, туристичні функції та дадуть змогу проєктувати футуристичне місто із прогресивними рисами архітектури майбутнього.The results of a competition of the projects for the sketch idea of the city of the future “Prykarpatsk” have been presented; it was organized by the department of architectural environment design of the Institute of Architecture at Lviv Polytechnic National University in 2014–2018. The organizers of a competition project counted on the fact that progressive ideas of architecture schools of Europe: Ukraine–Germany–Poland by the powers of their students will be able to re-direct the composite materials of the cities (Drohobych–Boryslav–Truskavets–Stebnyk) where the mining of natural resources and less technological production was prevailing into recreational and leisure, health-improving and tourism functions. As well as design a futuristic city with progressive features of architecture of the future.50-56ukфутуристичні ідеїконцепціїпроєктиархітектурне середовище міст недалекого і далекого майбутньогоfuturistic ideasconceptsprojectsarchitectural environment of the cities of near and distant futureПро футуристичні проєкти Прикарпатська – останнього “міста майбутнього” в незалежній Україні ХХІ ст.About futuristic projects of prykarpatsk – the last city of the future in the independent Ukraine of the 21st centuryArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Проскуряков В. І., 20197Proskuryakov V. I. About futuristic projects of prykarpatsk – the last city of the future in the independent Ukraine of the 21st century / V. I. Proskuryakov // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Arkhitektura. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — Vol 1. — No 2s. — P. 50–56.