Ліскевич, О.Яцимірський, М.2020-03-262020-03-262001-03-272001-03-27Ліскевич О. Потоковий процесор швидких тригонометричних перетворень / О. Ліскевич, М. Яцимірський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2001. — № 433 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 22–27.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47952Синтезовано універсальний потоковий процесор швидких тригонометричних перетворень, що реалізує перетворення Фур'є, Хартлі, косипусне та синусне. Наведено структурні схеми основних функціональних вузлів пристрою, а також часову діаграму симуляції роботи процесора.Universal fast trigonometric transformations stream processor; which performs Fourier; Hartley, cosine and sine transformations is synthesized.. The structural schemes of basic functional units and simulation timetable of the proposed device are given.22-27ukПотоковий процесор швидких тригонометричних перетвореньArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2001© О. Ліскевич, М. Яцимірський6Liskevych O. Potokovii protsesor shvidkikh trihonometrichnikh peretvoren / O. Liskevych, M. Yatsymirskyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2001. — No 433 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 22–27.