Сливка, СтепанSlyvka, StepanСлывка, Степан2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Сливка С. Християнські життєдайні норми: метаантропологічне обґрунтування / Степан Сливка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 889, випуск 17. — С. 49–54. — (Теорія та філософія права).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44654Досліджено життєдайні норми в метаантропологічному аспекті. Основну увагу зосереджено на характеристиці чеснот. Доводиться, що процес чеснот у метаантро- пологічному вимірі має природні детермінанти, адже християнські життєдайні норми по-різному виявляються в буденному, екзистенційному та трансцендентальному вимірах. Охарактеризовано життєву методику з погляду трансцендентного права.The article investigates life-giving norms in the meta-anthropological aspect. The focus is on the characterization of virtues. It is proved that the process of virtues in a meta anthropological dimension has natural determinants, since Christian life-giving norms are manifested in everyday, existential and transcendental dimensions in different ways. The lifestyle technique from the point of view of transcendental law is described.В статье исследованы животворные нормы в метаантропологичному аспекте. Основное внимание сосредоточено на характеристике качеств. Доказывается, что процесс добродетелей в метаантропологичному измерении имеет природные детерминанты, ведь христианские животворные нормы по-разному проявляются в повседневной, экзистенциальном и трансцендентальном измерениях. Охарактеризо- ваны жизненную методику с точки зрения трансцендентного права.49-54ukчеснотинормимета антропологіяекзистенціятрансцендентне правометаантропологічний вимірфортунатрадиціїморальбуденнеграничнепозаграничнеордологіяекзистенціологія трансцендентологіяnormsmetanthropologyexistentialtranscendental lawmetanthropological measurementfortunetraditionsmoralityeverydaymarginalextraterrestrialordologyexistentialtranscendentalдобродетелинормыметаантропологииэкзистенциятран- сцендентное правометаантропологичний измерениефортунатрадицииморальбуденноепредельноепозаграничнеордологияекзистенциологиятрансцендентологияХристиянські життєдайні норми: метаантропологічне обґрунтуванняChristian life standards: methanotropological reasonsХристианкие жызненные нормы: метаантропологичне обоснованиеArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Сливка С., 20186340.12Slyvka S. Christian life standards: methanotropological reasons / Stepan Slyvka // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 889, випуск 17. — P. 49–54. — (Teoriia ta filosofiia prava).