Ковалишин, О. С.Kovalyshyn, Oleh2019-02-272019-02-272018-02 262018-02 26Ковалишин О. С. Нейронечіткий генетичний алгоритм оптимізації планів відновлювальної терапії / О. С. Ковалишин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 901. — С. 3–9. — (Інформаційні системи, мережі та технології).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44543Запропоновано метод оптимізації планів відновлювальної терапії з використанням генетичного алгоритму. Для оцінки альтернатив, сформованих в ході оптимізаційного процесу, використано алгоритм нечіткої логіки з нейромережевою дефазифікацією – T-Controller. Розроблений метод апробовано на вибірках, побудованих на основі реальних планів відновлювальної терапії.Proposed method of optimization of rehabilitation therapy plans using a genetic algorithm. For evaluation of alternatives generated during the optimization process, a fuzzy algorithm with neuro defazification – T-Controller, was used. Developed method tested on samples based on real plans of rehabilitation therapy3-9ukбагатокритеріальна оптимізаціягенетичні алгоритминечітка логікавідновлювальна терапіяmulticriteria optimizationgenetic algorithmsfuzzy logicrestorative therapyНейронечіткий генетичний алгоритм оптимізації планів відновлювальної терапіїNeuro-fuzzy genetic algorithm of optimization of rehabilitation therapy plansArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Ковалишин О. С., 20187616.082004.8Kovalyshyn O. Neuro-fuzzy genetic algorithm of optimization of rehabilitation therapy plans / Oleh Kovalyshyn // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Informatsiini systemy ta merezhi. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 901. — P. 3–9. — (Information systems, networks and technology).