Стрельбіцька, Люба2020-11-062020-11-062005-03-012005-03-01Стрельбіцька Л. Інтернет як полігон розвитку природної мови / Люба Стрельбіцька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 538 : Проблеми української термінології. — С. 33–38. — (Теоретичні засади термінознавства та лексикографії).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55003Спілкування в Інтернеті будується на письмовій розмовній мові. Матеріал нашого дослідження - українська компуторна лексика (997 одиниць). Завдання - виявити джерела й способи формування компуторної лексики. Морфологічний аналіз: процес творення лексики не завершено, оскільки домінують іменники (68%). Словотворчий аналіз: способи словотворення морфологічні, лексико-семантичні. Компуторна лексика - багатий матеріал для дослідження словотворчих процесів, оскільки поєднує загальні мовні тенденції з яскравою індивідуальною творчістю.Communication in Internet is based upon written colloquial language. Research was carried out on Ukrainian language (997 units). Task - establishing the sources and methods of forming of the computer vocabulary. Morphological analysis: the process of vocabulary formation isn’t completed, as nouns predominate (68%). Analysis of word building: methods of word building are morphological, lexical and semantic. Computer vocabulary presents a valuable material for the research of word building process, as it units general language tendencies with brilliant individual creative work.33-38ukІнтернет як полігон розвитку природної мовиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Стрельбіцька Л., 20056800Strelbitska L. Internet yak polihon rozvytku pryrodnoi movy / Liuba Strelbitska // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 538 : Problemy ukrainskoi terminolohii. — P. 33–38. — (Teoretychni zasady terminoznavstva ta leksykohrafii).