Романишин, Ю. М.Спіченков, С. Ю.Павлиш, В. А.Корж, Р. О.2020-11-162020-11-162005-03-012005-03-01Аналіз похибок визначення просторових координат джерела акустичних сигналів / Ю. М. Романишин, С. Ю. Спіченков, В. А. Павлиш, Р. О. Корж // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 97–103. — (Радіовимірювальні пристрої та системи).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55210Проведено аналіз похибок обчислення просторових координат джерела акустичних сигналів під час їх визначення за допомогою мікрофонної антенної решітки на основі імітаційного моделювання похибок вхідних даних. На основі проведеного аналізу для двох варіантів обчислювальних процедур (з використанням неповної системи рівнянь та методу найменших квадратів) встановлено межі похибок вхідних даних, за яких похибки визначення координат джерела сигналу не перевищують заданого значення.The analysis of calculation errors of acoustic signal source’s spatial coordinates in case of their determining with the help of microphone antenna array on the basis of input data errors simulation is carried out. The bounds of input data errors for which the acoustic signal source’s coordinates determination errors do not exceed the given value are established on the basis of carried out analysis for two variants of calculation procedures (with the use of incomplete equation system and the least-squares method).97-103ukАналіз похибок визначення просторових координат джерела акустичних сигналівArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Романишин Ю. М., Спіченков С. Ю., Павлиш В. А., Корж Р. О., 20057681.884519.654Analiz pokhybok vyznachennia prostorovykh koordynat dzherela akustychnykh syhnaliv / Yu. M. Romanyshyn, S. Yu. Spichenkov, V. A. Pavlysh, R. O. Korzh // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 534 : Radioelektronika ta telekomunikatsii. — P. 97–103. — (Radiovymiriuvalni prystroi ta systemy).