Мота, АндрійMota, AndriyМота, Андрей2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Мота А. Реєстрація іноземців та осіб без громадянства: застосування у кваліфікації адміністративних правопорушень / Андрій Мота // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 290–295.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43362Проаналізовано юридичну природу реєстрації іноземців та осіб без громадянства. Встановлено особливості цього правового інституту та його значення для кваліфікації адміністративних правопорушень. Запропоновано окремі доповнення, що спрямовані на удосконалення застосування терміна “реєстрація”.This article analyzes the legal nature of the registration of foreigners and stateless persons. The features of this legal institution and its importance to the qualification of administrative offences are clarified. Some amendments aimed at improving the use of the term “registration” are proposed.Проанализирована юридическая природа регистрации иностранцев и лиц без гражданства. Установлены особенности этого правового института и его значение для квалификации административных правонарушений. Предложены отдельные дополнения, направленные на совершенствование применения термина “регистрация”.290-295ukадміністративне правопорушенняіноземецьособа без громадянствакваліфікаціяреєстраціяadministrative offenceforeignerstateless personqualificationregistrationадминистративное правонарушениеиностранецлицо без гражданстваквалификациярегистрацияРеєстрація іноземців та осіб без громадянства: застосування у кваліфікації адміністративних правопорушеньThe registration of foreigners and stateless persons: the use in the qualification of administrative offencesРегистрация иностранцев и лиц без гражданства: применение в квалификации административных правонарушенийArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Мота А., 20176342.951351.746.1 (477)Mota A. The registration of foreigners and stateless persons: the use in the qualification of administrative offences / Andriy Mota // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 290–295.