Малик, О. П.Кеньо, Г. В.Malyk, O. P.Kenyo, G. V.Малик, О. П.Кеньо, Г. В.2020-03-122020-03-12Malyk O. P. The short-range principle in the electron scattering theory in indium nitride / O. P. Malyk, G. V. Kenyo // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. — № 740 : Фізико-математичні науки. — С. 100–104.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47229Розглянуто процеси розсіяння електронів на близькодіючому потенціалі, обумовленому взаємодією з полярними та неполярними оптичними фононами, п’єзоелектричними та акустичними фононами, полем статичної деформації, іонізованими та нейтральними домішками в зразку ІпМ зі структурою вюртциту та з концентрацією електронів ~ 6 х 1017см_3. Розраховано температурну залежність рухливості електронів в інтервалі 4.2 — 560 К.The processes of the electron scattering on the short-range potential caused by interaction with polar and nonpolar optical phonons, piezoelectric and acoustic phonons, static strain, neutral and ionized impurities in wurtzite InN sample with electron concentration ~ 6 x 1017 cm~3 are considered. The temperature dependence of the electron mobility in the temperature range 4.2 — 560 K is calculated.Рассмотрены процессы россеяния электронов на близкодействующем потенциале, обусловленном взаимодействием с полярными и неполярными оптическими фононами, пьезоэлектрическими и акустическими фононами, статической деформации, нейтральной и заряженной примеси в образцах СаМ со структурой вюртцита и концентрацией электронов ~ 6 х 1017см_3. Рассчитана температурная зависимость подвижности электронов в интервале 4.2 — 560 К.100-104enявища переносурозсіяння носіїв зарядунітрид Індіюtransport phenomenacharge carrier scatteringindium nitrideявления переносарассеяние носителей заряданитрид индияThe short-range principle in the electron scattering theory in indium nitrideПринцип близькодії в теорії розсіяння електронів в нітриді індіюПринцип близкодействия в теории рассеяния электронов в нитриде индияArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 20125621.315.592Malyk O. P. The short-range principle in the electron scattering theory in indium nitride / O. P. Malyk, G. V. Kenyo // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2012. — No 740 : Fizyko-matematychni nauky. — P. 100–104.