Тильчик, ОльгаTylchyk, OlgaТыльчик, Ольга2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Тильчик О. Передумови віднесення протидії тінізації економіки до об’єкта адміністративно-правового регулювання (концептуальний вимір) / Ольга Тильчик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 175–181.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41804Проаналізовано передумови зарахування протидії тінізації економіки до об’єкта адміністративно-правового регулювання, які ґрунтуються на концептуальних підходах співвідношення права та економіки. Наголошено на особливій ролі адміністративно- правового регулювання економічних відносин. Окремо виділено основні напрями змістового наповнення адміністративно-правової протидії тінізації економіки.In the article an analysis of the prerequisites for the counteraction of the shadow economy to the object of administrative and legal regulation based on the conceptual approaches of the relation of law and economy is conducted. It is emphasized on the special role of administrative-legal regulation of economic relations. Separately highlighted the main directions of content of administrative and legal counteraction to the shadowing of the economy.Проанализированы предпосылки отнесения противодействия тенизации эконо- мики к объекту административно-правового регулирования, которые основываются на концептуальных подходах соотношения права и экономики. Отмечено особенную роль административно-правового регулирования экономических отношений. Отдельно выделены основные направления содержательного наполнения административно- правового противодействия тенизации экономики.175-181ukтіньова економікатінізаціяадміністративно-правове регулю- ванняпротидіяекономічні відносиниоб’єкт адміністративно-правового регулюванняshadow economyshadowingadministrative-legal regulationoppositioneconomic relationsobject of administrative-legal regulationтеневая экономикатенизацияадминистративно-правовое регулированиепротиводействиеэкономические отношенияобъект административно- правового регулированияПередумови віднесення протидії тінізації економіки до об’єкта адміністративно-правового регулювання (концептуальний вимір)Prerequisites of reference of counteraction of economy to tenization to subject to administrative and legal regulation (conceptual measurement)Предпосылки отнесения противодействия тенизации экономики к объекту административно-правового регулирования (концептуальное измерение)Article© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Тильчик О., 20177336.025Tylchyk O. Prerequisites of reference of counteraction of economy to tenization to subject to administrative and legal regulation (conceptual measurement) / Olga Tylchyk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 175–181.