Шинкар, ТетянаShinkar, TatyanaШинкар, Татьяна2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Шинкар Т. Сутність процедур примирення у системі альтернативного вирішення юридичних конфліктів (спорів) / Тетяна Шинкар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 219–226.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41812медіація; альтернативне вирішення спорів; арбітраж; адміністра- тивне судочинство; примирення; фасилітація.The article discloses the content of alternative dispute resolution, describes the reconciliation procedures, shows their place in the system of alternative methods and determines under what circumstances and for what purpose the administrative court can initiate and participate in mediation.медиация; альтернативное разрешение споров; арбитраж; административное судопроизводство; примирение; фасилитация219-226ukмедіаціяальтернативне вирішення споріварбітражадміністра- тивне судочинствопримиренняфасилітаціяmediationalternative dispute resolutionarbitrationadministrative legal proceedingsreconciliationfacilitationмедиацияальтернативное разрешение спороварбитражадминистративное судопроизводствопримирениефасилитацияСутність процедур примирення у системі альтернативного вирішення юридичних конфліктів (спорів)The essence of the reconciliation procedure in the system of alternative decisions of legal conflicts (disputes)Сущность процедуры примирения в системе альтернативных решений юридических конфликтов (споров)Article© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Шинкар Т., 20178342.965.27Shinkar T. The essence of the reconciliation procedure in the system of alternative decisions of legal conflicts (disputes) / Tatyana Shinkar // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 219–226.