Гриньов, В. Ф.2020-03-312020-03-31Гриньов В. Ф. Метод та математична модедь для визначення температури у покриттях, нанесених методами газотермічного напилення / В. Ф. Гриньов // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 46–49.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48071Розглянуті переваги і недоліки методів визначення температур у покриттях, які формуються газотермічним напиленням. Показано схему пристрою для вимірювання температур у напилюваних покриттях за методом штучної термопари. Наведена математична модель для розрахунку температур в покриттях, яка враховує основні параметри напилення покриття.46-49ukМетод та математична модедь для визначення температури у покриттях, нанесених методами газотермічного напиленняArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Гриньов В. Ф., 19994621.791Hrinov V. F. Metod ta matematychna moded dlia vyznachennia temperatury u pokryttiakh, nanesenykh metodamy hazotermichnoho napylennia / V. F. Hrinov // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 46–49.