Абизов, В. А.Abyzov, V. A.2020-03-192020-03-192005-03-012005-03-01Абизов В. А. Підвищення ефективності інвестиційних програм використання та розвитку замкових комплексів / В. А. Абизов // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 88–90.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47407Проаналізовано історико-архітектурну й історико-містобудівну спадщину Украї-ни, оцінено історико-культурний потенціал замкових комплексів. Розглянуто питання збереження замків із залученням нетрадиційних джерел фінансування, використання їх територій для потреб туризму із створенням відповідної інфраструктури обслуго-вування. Досліджено застосування стратегічного планування.The article analyzes the historical, architectural and urban planning heritage of Ukraine, estimates the historical and cultural potential of castle complexes. Considered are the issues of keeping castles with involvement of non-traditional sources of financing, and using castle territories for tourism purposes alongside with developing appropriate service network. The use of strategic planning is examined.88-90ukнетрадиційне джерело фінансуванняжстратегічне плануванняівестиційна програмаменеджмент містобудуванняефективний менеджментПідвищення ефективності інвестиційних програм використання та розвитку замкових комплексівIncreasing the effectiveness of investment programs on utilization and development of castle complexesArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Абизов В. А., 20053711Abyzov V. A. Increasing the effectiveness of investment programs on utilization and development of castle complexes / V. A. Abyzov // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 531 : Arkhitektura. Arkhitektura i turystychnyi biznes. — P. 88–90.