Лисяк, Г. М.Коновал, В. С.Пастух, О. Р.2020-03-122020-03-122005-03-012005-03-01Лисяк Г. М. Узагальнена схема заміщення трансформаторів і автотрансформаторів для математичного моделювання усталених режимів електроенергетичних систем / Г. М. Лисяк, В. С. Коновал, О. Р. Пастух // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 74–88.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47313Запропоновано узагальнену схему заміщення багатообмоткових трансформаторів і автотрансформаторів у вигляді трансформаторного багатополюсника, яка придатна для математичного моделювання усталених режимів за довільного з’єднання виводів окремих обмоток як між собою, так і з іншими елементами електроенергетичних систем.The generalized circuit multiwinding transformers and autotransformers as transformer multipole, which is suitable for mathematics modeling steady states under any connection windings outputs between themselves, and with other роwer system elements, is offered.74-88ukУзагальнена схема заміщення трансформаторів і автотрансформаторів для математичного моделювання усталених режимів електроенергетичних системArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Лисяк Г. М., Коновал В. С., Пастух О. Р., 200515621.314.2Lisiak H. M. Uzahalnena skhema zamishchennia transformatoriv i avtotransformatoriv dlia matematychnoho modeliuvannia ustalenykh rezhymiv elektroenerhetychnykh system / H. M. Lisiak, V. S. Konoval, O. R. Pastukh // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 544 : Elektroenerhetychni ta elektromekhanichni systemy. — P. 74–88.