Кузьмінський, В. Є.Худоба, В. М.2020-03-312020-03-31Кузьмінський В. Є. Аналіз спектра коливних процесів стрічкових носіїв інформації, спричинених збурюючими факторами вузла ведучого вала / В. Є. Кузьмінський, В. М. Худоба // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 124–127.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48062У роботі проаналізований спектр коливних процесів стрічкових носіїв інформації, спричинених збурюючими факторами вузла ведучого вала. Наведений спектр при експериментально підібраному додатковому дисбалансі, який компенсує вплив першої гармоніки і дозволяє зменшити коефіцієнт детонації.124-127ukАналіз спектра коливних процесів стрічкових носіїв інформації, спричинених збурюючими факторами вузла ведучого валаArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Кузьмінський В. Є., Худоба В. М., 19994681.846.73Kuzminskyi V. Ye. Analiz spektra kolyvnykh protsesiv strichkovykh nosiiv informatsii, sprychynenykh zburiuiuchymy faktoramy vuzla veduchoho vala / V. Ye. Kuzminskyi, V. M. Khudoba // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 124–127.