Скулиш, М. А.Skulysh, M. A.2018-11-152018-11-152017-03-282017-03-28Скулиш М. А. Формування зони обслуговування приймально-передавальної станції залежно від змінного вхідного навантаження / М. А. Скулиш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Радіоелектроніка та телекомунікації. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 885. — С. 50–54.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43047Запропоновано метод керування енергозбереженням у разі обслуговування абонентського навантаження групою обслуговуючих вузлів доступу до мережі, для забезпечення процесу обслуговування на заданому рівні якості в умовах багатоканального обслуговування, що враховує топологію розташування вузлів доступу та дає змогу перерозподіляти навантаження між станціями доступу до гетерогенного телекомунікаційного середовища, з урахуванням показників якості обслуговування кінцевого користувача та сумарних енергетичних витрат на обслуговування системи.The method of managing energy saving in maintaining a subscriber load by a group of service nodes of access to the network, to provide a service process at a given level of quality in the conditions of multi-channel service is proposed in this paper. It takes into account the topology of the location of access nodes, and allows redistributing the load between the access stations to the heterogeneous telecommunication environment, from taking into account enduser service quality and total energy system maintenance costs.50-54ukмережа LTEрозподіл навантаженнябазова станція LTEенергоефективність мережіоптимізація ресурсівLTE networkload distributionLTE base stationnetwork energy efficiencyresource optimizationФормування зони обслуговування приймально-передавальної станції залежно від змінного вхідного навантаженняFormation service area of the transceiver station depending on the varying input loadArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Скулиш М. А., 20175004.7Skulysh M. A. Formation service area of the transceiver station depending on the varying input load / M. A. Skulysh // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Radioelektronika ta telekomunikatsii. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 885. — P. 50–54.