Марченко, Д. М.Вєтров, О. О.Гелетій, В. М.2020-03-132020-03-132005-03-012005-03-01Марченко Д. М. Застосування методу обвідних під час розв’язування стохастичних диференціальних рівнянь, що описують динамічні процеси / Д. М. Марченко, О. О. Вєтров, В. М. Гелетій // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 539 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — С. 68–71.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47369Розгрянуто методику побудови наближеного розв’язку стохастичного диференціального рівняння першого порядку, у коефіцієнти якого входять випадкові величини. Побудовано довірчий інтервал, верхню і нижню обвідні всіх можливих розв’язків цього рівняння, наведено результати числових експериментів.In given article for building approximate decisions of stochastic differential first-order equation, in factors which enter the random quantities, is built confidential interval, upper and lower bending around all possible decisions of this equation. Happen To the results of counted experiments.68-71ukЗастосування методу обвідних під час розв’язування стохастичних диференціальних рівнянь, що описують динамічні процесиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Марченко Д. М., Вєтров О. О. Гелетій В. М., 20054517.912Marchenko D. M. Zastosuvannia metodu obvidnykh pid chas rozviazuvannia stokhastychnykh dyferentsialnykh rivnian, shcho opysuiut dynamichni protsesy / D. M. Marchenko, O. O. Vietrov, V. M. Heletii // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 539 : Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — P. 68–71.