Кельман, МихайлоKelman, MykhailoКельман, Михаил2019-03-012019-03-012018-02-262018-02-26Кельман М. Осмислення методологічних підходів у сучасному правознавстві / Михайло Кельман // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 894, випуск 18. — С. 24–30. — (Теорія та філософія права).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44679Висвітлено методологічну ситуацію у сучасному правознавстві, основною особливістю якої є перехід від моністичної методології до філософсько-методологічного плюралізму.Methodological situation in the modern jurisprudence, the main peculiarity of which there is transition from monistic methodology to philosophical and methodological pluralism, is described in the article.Освещено методологическую ситуацию в современном правоведении, основной особенностью которой является переход от монистической методологии к философскометодологическому плюрализму.24-30ukправометодологіяправознавствонаукафілософіяlawmethodologyjurisprudencesciencephilosophyправометодологияправоведениенаукафилософияОсмислення методологічних підходів у сучасному правознавствіAssessment of methodological approaches in modern lawОсмысление методологических подходов в современном правоведениеArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Кельман М., 20187340.12Kelman M. Assessment of methodological approaches in modern law / Mykhailo Kelman // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 894, випуск 18. — P. 24–30. — (Teoriia ta filosofiia prava).