Котормус, ТарасKotormus, TarasКотормус, Тарас2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Котормус Т. Поняття та ознаки адміністративно-правових гарантій захисту права власності громадян україни в районах проведення антитерористичної операції / Тарас Котормус // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 249–256.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43355Визначено поняття та ознаки адміністративно-правових гарантій захисту права власності громадян України в районах проведення антитерористичної операції. Розглянуто наукові підходи до категорій “юридичні гарантії захисту прав”, “адмі- ністративно-правові гарантії захисту прав” та розкрито їхній зміст. Сформовано теоретико-правове підґрунтя дослідження адміністративно-правових гарантій захисту права власності громадян України в районах проведення антитерористичної операції та наголошено, що воно є запорукою майбутніх правових реформ у цій сфері.The article is devoted to defining the concept and characteristics of administrative-legal guarantees of protection of citizens rights in the property field in the area of anti-terrorist operations. In the article is found out scientific approaches to the categories of “legal guarantees protection of rights”, “administrative-legal guarantees of protection of rights” and disclosed their content. Special attention is devoted to forming theoretical and legal background of research administrative-legal guarantees of protection of citizens rights in the property field in the area of anti-terrorist operations.Определено понятие и особенности административно-правовых гарантий защиты права собственности граждан Украины в районах проведения антитеррористической операции. Рассмотрено научные подходы к определению категорий “юридические гарантии защиты прав”, “административно-правовые гарантии защиты прав” и раскрыто их содержание. Сформировано теоретико-правовую основу исследования административно-правовых гарантий защиты права собственности граждан Украины в районах проведения антитеррористической операции и отмечено, что она является залогом будущих правовых реформ в этой сфере.249-256ukправо власностірайони проведення антитерористичної операціїзахист права власностіюридичні гарантіїюридичні гарантії захисту правадміністративно-правові гарантії захисту права власностіownershiparea of anti-terrorist operationsprotection of property rightslegal guaranteelegal guarantee of rights protectionadministrative-legal guarantees of protection of the property rightsправо собственностирайоны проведения антитер- рористической операциизащита права собственностиюридические гарантииюридические гарантии защиты правадминистративно-правовые гарантии защиты права собственностиПоняття та ознаки адміністративно-правових гарантій захисту права власності громадян україни в районах проведення антитерористичної операціїThe concept and features of administrative-legal guarantees of protection of citizensrights in the property fieldin the area of anti-terrorist operationsПонятие и особенности административно-правовых гарантий защиты прав собственности граждан краины в районе проведения антитеррористической операцииArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Котормус Т., 20178340504Kotormus T. The concept and features of administrative-legal guarantees of protection of citizensrights in the property fieldin the area of anti-terrorist operations / Taras Kotormus // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 249–256.