Гевко, В.Hevko, V.Гевко, В.2020-03-232020-03-232019-03-262019-03-26Гевко В. Окремі питання форми і змісту доказування під час досудового розслідування / В. Гевко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № Випуск 21. — С. 204–209.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47713Цю статтю присвячено аналізу правових норм чинного кримінального процесуального законодавства в частині досудового розслідування та здійснення кримінального процесуального доказування, а також слідчої практики. Необхідність такого аналізу викликана тим, що з моменту вступу в чинність нового Кримінального процесуального кодексу України практика досудового розслідування висвітлила низку проблемних питань, відповіді на які необхідно знайти через наукові підходи.This article is devoted to the analysis of the legal norms of the existing criminal procedural law in the part of pre-trial investigation and criminal procedural proof, as well as investigative practice. The need for such an analysis is due to the fact that since the entry into force of the new Criminal Procedural Code of Ukraine, the practice of pre-trial investigation has highlighted a number of problematic issues, the answers to which need to be found through scientific approaches.Эта статья посвящена анализу правовых норм действующего уголовного законодательства в части досудебного расследования и осуществления уголовного процессуального доказывания, а также следственной практики. Необходимость такого анализа вызвана тем, что с момента вступления в силу нового Уголовного процессуального кодекса Украины практика досудебного расследования осветила ряд проблемных вопросов, ответы на которые необходимо найти через научные подходы.204-209ukкримінальне процесуальне доказуваннядоказикримінальна процесуальна формадосудове розслідуванняоцінка доказівмоделі доказуванняcriminal procedure proofevidencecriminal procedural formpre-trial investigationassessment of evidencemodel of proofуголовное процессуальное доказываниедоказательствоуголовное процессуальная формадосудебное расследованиеоценка доказательствмодели доказыванияОкремі питання форми і змісту доказування під час досудового розслідуванняSome questions of the form and essence of provingduring pre-trial investigationОтдельные вопросы формы и содержания доказыванию в ходе досудебного расследованияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Гевко В., 20196340.143Hevko V. Some questions of the form and essence of provingduring pre-trial investigation / V. Hevko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No Issue 21. — P. 204–209.