Параниця, СергійБабич, ВолодимирParanytsya, SergiiBabich, VolodymyrПараница, СергейБабич, Владимир2018-06-142018-06-142017-03-282017-03-28Параниця С. Особливості адміністративно-правової класифікації видів вогнепальної зброї / Сергій Параниця, Володимир Бабич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 876. — С. 188–192.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41807Розглянуто актуальні питання, що стосуються адміністративно-правового регулювання обігу зброї, проаналізовано чинні та запропоновані до розгляду нормативно-правові акти, що стосуються цього питання.The article deals with the problems of administrative legal regulation of firearms circulation, and the analyze of effective and proposed legal acts to the matter is also realized.Рассмотрены актуальные вопросы, которые касаются административно-правового регулирования оборота оружия, проанализированы существующие и предложенные к рассмотрению нормативно-правовые акты, которые регулируют этот вопрос.188-192ukзброяобіг зброїкласифікація зброїправа громадян на захистfirearmsweapon circulationfirearms classificationcitizens right to safeguardоружиеоборот оружияклассификация оружияправо граждан на защитуОсобливості адміністративно-правової класифікації видів вогнепальної зброїThe special feathers of administrative legal classification of the kinds of firearmsОсобенности административно-правовой классификации видов огнестрельного оружияArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Параниця С., Бабич В., 20175342. 951351.82Paranytsya S. The special feathers of administrative legal classification of the kinds of firearms / Sergii Paranytsya, Volodymyr Babich // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 876. — P. 188–192.