Сидор, А. Р.2020-03-232020-03-232004-02-182004-02-18Сидор А. Р. Оцінювання надійності несиметричних ієрархічних систем зі старіючими за законом Релея вихідними елементами / А. Р. Сидор // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 58–62.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47556Досліджено основні характеристики надійності невідновлюваних несиметричних ієрархічних систем, розгалужених до рівня 3, зі старіючими вихідними елементами. Розроблено моделі ймовірності відмови, частоти відмов та інтенсивності відмов для випадку, коли надійність старіючих вихідних елементів описується розподілом Релея.Main reliability characteristics of unrestorable unsymmetrical hierarchical systems ramified to level 3 with ageing output elements are examined in this paper. Models of the failure probability, the failure frequency and the failure rate are worked out in the case when the lifetime of ageing output elements is circumscribed by the Rayleigh distribution.58-62ukОцінювання надійності несиметричних ієрархічних систем зі старіючими за законом Релея вихідними елементамиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2004© Сидор А. Р., 2004562-523.8Sidor A. R. Otsiniuvannia nadiinosti nesymetrychnykh iierarkhichnykh system zi stariiuchymy za zakonom Releia vykhidnymy elementamy / A. R. Sidor // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2004. — No 522 : Kompiuterni systemy proektuvannia. Teoriia i praktyka. — P. 58–62.