Пелех, Мирон2020-03-052020-03-05Пелех М. Оптимізація профілю бічної поверхні твердосплавного зубка бурового долота / Мирон Пелех // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 59–63.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/46840Отримана теоретична залежність між зусиллями, що діють на пресове з’єднання зубок-шарошка, деформаціями і напруженням, які при цьому виникають. Наведена залежність, що описує профіль зубка, який забезпечує у з ’єднанні рівномірне напруження. Бічна поверхня зубка, виготовлена згідно з розрахунковим профілем, створює у пресовому з ’єднанні рівномірне напруження по всій поверхні контакту. Робота спрямована на розв’язання задачі підвищення працездатності бурового долота й економії дефіцитного твердого сплаву.59-63ukОптимізація профілю бічної поверхні твердосплавного зубка бурового долотаArticle© Державний університет "Львівська політехніка” , 1999© Мирон Пелех, 19995621.762.8(088.8)Pelekh M. Optymizatsiia profiliu bichnoi poverkhni tverdosplavnoho zubka burovoho dolota / Miron Pelekh // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 359 : Optytymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 59–63.