Шаховська, Н. Б.Висоцька, В. А.Скотар, О. О.2018-11-132018-11-132017-03-282017-03-28Шаховська Н. Б. Розроблення архітектури інтелектуальної системи на основі інноваційних методів навчання студентів / Н. Б. Шаховська, В. А. Висоцька, О. О. Скотар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 872. — С. 220–228.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/42959Розглянуто віртуальну лабораторію комп’ютерних ігор під назвою SAUDAI – інноваційні методи навчання студентів ІТ-напрямів, що спонукають до самостійного вивчення матеріалу та породжують цікавість студентів до навчання та наукових досліджень.The paper discusses virtual computer game laboratory named SAUDAI – innovative methods of teaching students of the IT trends which will encourage them to learn and generate students’ interest for learning and research.220-228ukінноваційні методи навчаннянавчання студентівІТграinnovative teaching methodsstudents studyingITgameРозроблення архітектури інтелектуальної системи на основі інноваційних методів навчання студентівDevelopment of the intellectual system architecture based on innovative methods for teaching studentsArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2017© Шаховська Н. Б., Висоцька В. А., Скотар О. О., 20179004.9Shakhovska N. B. Development of the intellectual system architecture based on innovative methods for teaching students / N. B. Shakhovska, V. A. Visotska, O. O. Skotar // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Informatsiini systemy ta merezhi. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 872. — P. 220–228.