Оборжицький, В. І.2020-11-162020-11-162005-03-012005-03-01Оборжицький В. І. Розрахунок електричних параметрів фазообертача на базі відрізка зв’язаних ліній передачі з врахуванням впливу неоднорідностей / В. І. Оборжицький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 64–68. — (Радіоелектронні системи та пристрої).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/55202Запропоновано метод визначення електричних параметрів фазообертача, утвореного відрізками двох ліній передачі з електромагнітним зв’язком, з умов забезпечення заданого значення фазового зсуву високочастотного сигналу та узгодження. Водночас розглядається можливість компенсації впливу основних неоднорідностей в його складі.The method of the even and odd mode characteristic impedances and electrical length calculation of coupled-line phase shifter is proposed. The compensation of input junction and link discontinuities effect is considered.64-68ukРозрахунок електричних параметрів фазообертача на базі відрізка зв’язаних ліній передачі з врахуванням впливу неоднорідностейArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Оборжицький В. І., 20055621.372.8.049.75Oborzhytskyi V. I. Rozrakhunok elektrychnykh parametriv fazoobertacha na bazi vidrizka zviazanykh linii peredachi z vrakhuvanniam vplyvu neodnoridnostei / V. I. Oborzhytskyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 534 : Radioelektronika ta telekomunikatsii. — P. 64–68. — (Radioelektronni systemy ta prystroi).