Кириченко, ОлександрKirichenko, AlexanderКириченко, Александр2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Кириченко А. Судебная или антиделиктная ветвь власти?: новая доктрина Верховного Суда Украины / Александр Кириченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 548–553.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41774Розглянуто сутність нової доктрини реформування традиційної законодавчої, виконавчої та судової влади в правотворчу, правозастосовчу та антиделіктну гілку влади. Обґрунтовано нову доктрину Верховного Суду України як антиделіктного органу з повним набором судових палат: Конституційної, Антикримінальної, Адміністративної, Трудової, Цивільної і Господарської. Розкрито сутність нової доктрини функцій антиделіктних органів і деяких інших пов’язаних з цим нових доктрин і концепцій юриспруденції.Considered the essence of the new doctrine of reforming the traditional legislative, executive and judicial power in the law-making, enforcement and antidelictual power branch. Substantiates the new doctrine of the Supreme Court of Ukraine as antidelictual body with a full set of judicial chambers: Constitutional, Anticriminal, Administrative, Labor, Civil and Commercial. Disclosed the essence of the new doctrine functions antidelictual body and some other related new doctrines and concepts of jurisprudence.Рассмотрена сущность новой доктрины реформирования традиционной законода- тельной, исполнительной и судебной власти в правотворческую, правоприменительную и антиделиктную ветвь власти. Обоснована новая доктрина Верховного Суда Украины как антиделиктного органа с полным набором судебных палат: Конституционной, Антикриминальной, Административной, Трудовой, Гражданской и Хозяйственной. Раскрыта сущность новой доктрины функций антиделиктных органов и некоторых иных связанных с этим новых доктрин и концепций юриспруденции.548-553ruВерховний Суд УкраїниКонституційна судова палатаАнтикримінальна судова палатаАдміністративна судова палатаТрудова судова палатаЦивільна судова палатаГосподарська судова палатаthe Supreme Court of Ukrainethe Constitutional Court of Justicethe Anticriminal Court of Justicethe Administrative Court of Justicethe Labour Court of Justicethe Civil Court of Justicethe Commercial Court of JusticeВерховный Суд УкраиныКонституционная судебная палатаАнтикриминальная судебная палатаАдминистративная судебная палатаТрудовая судебная палатаГражданская судебная палатаХозяйственная судебная палатаСудебная или антиделиктная ветвь власти?: новая доктрина Верховного Суда УкраиныСудова чи антиделіктна гілка влади?: нова доктрина Верховного Суду УкраїниJudicial or antidelictual power branch?: the new doctrine of the Supreme Court of UkraineArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Кириченко А., 20176342Kirichenko A. Judicial or antidelictual power branch?: the new doctrine of the Supreme Court of Ukraine / Alexander Kirichenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 548–553.