Мота, АндрійMota, AndriyМота, Андрей2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Мота А. Адміністративно-правові засади режиму тримання нелегальних мігрантів у місцях, визначених Державною прикордонною службою України / Андрій Мота // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 155–162.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44721У статті проаналізовано забезпечення органами Державної прикордонної служби України режиму тримання нелегальних мігрантів та особливості нормативно-правового регулювання такої діяльності. Встановлено юридичну природу та окремі елементи такого режиму. Визначено законодавчі тенденції реалізації міжнародних стандартів у практиці утримання затриманих мігрантів.The article analyzes the provision by the bodies of the State Border Guard Service of Ukraine of the regime for keeping irregular migrants and the specifics of the legal regulation of such activities. The legal nature and individual elements of this regime are established. Legislative trends in the implementation of international standards in the practice of detention of detained migrants have been determined.В статье проанализированы обеспечение органами Государственной пограничной службы Украины режима содержания нелегальных мигрантов и особенности нормативно- правового регулирования такой деятельности. Установлены юридическая природа и отдельные элементы такого режима. Определены законодательные тенденции реализации международных стандартов в практике содержания задержанных мигрантов.155-162ukзатримана особанелегальний мігрантприкордонна службарежимтриманняdetained personillegal migrantBorder Serviceregimecontentзадержанное лицонелегальный мигрантпограничная службарежимсодержаниеАдміністративно-правові засади режиму тримання нелегальних мігрантів у місцях, визначених Державною прикордонною службою УкраїниAdministrative and legal basis of the regime of the detention of illegal migrants in the places defined by the state border guard service of UkraineАдминистративно-правовые основы режима содержания нелегальных мигрантов в местах, определенных государственной пограничной службой УкраиныArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Мота А., 20178342.951351.746.1Mota A. Administrative and legal basis of the regime of the detention of illegal migrants in the places defined by the state border guard service of Ukraine / Andriy Mota // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 155–162.