Ковалів, МирославМороз, НадіяKovaliv, MyroslavMoroz, NadiiaКовалив, МирославМороз, Надежда2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Ковалів М. Принципи адміністративно-правового статусу учасників виборів в Україні / Мирослав Ковалів, Надія Мороз // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 224–229.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43351Увагу зосереджено на основних принципах адміністративно-правового статусу учасників виборів в Україні. Розглянуто вибори в Україні як форму прямого народовладдя, що є волевиявленням народу.The article focuses on the basic principles of administrative and legal status of participants of elections in Ukraine. We consider the elections in Ukraine as a form of direct democracy, which is the will of the people.Внимание сосредоточено на основных принципах административно-правового статуса участников выборов в Украине. Рассматриваются выборы в Украине как форма прямого народовластия, которая является волеизъявлением народа.224-229ukвибориадміністративно-правовий статуснародний суверенітетпринципи забезпечення захисту учасників виборівelection of administrative and legal statuspopular sovereigntyprinciples of the protection of election participantsвыборыадминистративно-правовой статуснародный суверенитетпринципы обеспечения защиты участников выборовПринципи адміністративно-правового статусу учасників виборів в УкраїніThe principles of administrative and legal electorship in UkraineПринципы административно-правового статуса участников выборов в УкраинеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017@ Ковалів М., Мороз Н., 20176342.95Kovaliv M. The principles of administrative and legal electorship in Ukraine / Myroslav Kovaliv, Nadiia Moroz // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 224–229.