Андрійчук, В.Воркун, С.2020-05-192020-05-192002-03-262002-03-26Андрійчук В. Пристрої змінного опромінення рослин / В. Андрійчук, С. Воркун // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 155–160.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/49862Вирощування рослин в замкнутому екологічному середовищі є енергоємним процесом. Знизити енергоспоживання на світлокультуру рослин можливо, підібравши найефективніші джерела світла та оптимізуючи режими опромінення. Джерела світла вибирались з врахуванням біологічної цінності їх випромінювання. В основу проектування опромінювальних установок було покладено переривчастий характер опромінення рослин. Запропоновано три типи конструкцій установок.Cultivation of plants in selfcontained ecological medium is a power-consuption process. The decrease of energy consumption on light culture of plants is possible by selection of the most effective light sources and optimization of radiation conditions. Selection of light sources was carried out from the point of view of biological value of their radiation. The basic radiation installation design was that of interruption type. Three types of installations are offered.155-160ukПристрої змінного опромінення рослинArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2002© Андрійчук В., Воркун С., 20026621.327.534Andriichuk V. Prystroi zminnoho oprominennia roslyn / V. Andriichuk, S. Vorkun // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvvska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 452 : Teploenerhetyka. Inzheneriia dovkillia. Avtomatyzatsiia. — P. 155–160.