Гринишин, О. Б.Самір, АльмауріБратичак, М. М.2020-04-092020-04-092000-01-252000-01-25Гринишин О. Б. Одержання блок-співполімерів на основі нафтополімерних смол з гідроксильними групами / О. Б. Гринишин, Альмаурі Самір, М. М. Братичак // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 388 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. — С. 3–5.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48266На основі нафтополімерних смол з гідроксильними групами та епоксидної смоли БД-22 одержано блок-співполімери. Досліджено основні закономірності синтезу цих продуктів. Запропоновано використовувати блок-співполімери як компоненти захисних антикорозійних покрить.Block-copolymers based on petroleum resins with hydroxyl groups and epoxy resin ED-22 have been obtained. The main conformities with a law of the such products synthesis were investigated. Obtained block- copolymers can be used as a components of protective incorrodian coatings.3-5ukОдержання блок-співполімерів на основі нафтополімерних смол з гідроксильними групамиArticle© Державний університет “Львівська політехніка”, 2000© Гринишин О.Б., Самір Альмаурі, Братичак М.М., 20003Hrinishin O. B. Oderzhannia blok-spivpolimeriv na osnovi naftopolimernykh smol z hidroksylnymy hrupamy / O. B. Hrynyshyn, Almauri Samir, M. M. Bratychak // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2000. — No 388 : Khimiia, tekhnolohiia rechovyn ta yikh zastosuvannia. — P. 3–5.