Захарчин, НаталіяZakharchyn, NataliaЗахарчин, Наталья2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Захарчин Н. Територіально-адміністративні зміни у Львівському повіті у 1920-х. – поч. 1930-х. рр. XX ст.: приєднання приміських гмін до “Великого Львова” та ставлення до цього противників проекту / Наталія Захарчин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 24–29.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44746Розглядається один з етапів територіально-адміністративних змін у Львівському повіті у міжвоєнний (1918–1939 рр.) період. Приміські села (гміни) планувалось приєднати до Львова з огляду на соціально-економічну, політичну та правову доцільність. Навколо проекту створення “Великого Львова” точились дискусії серед прихильників та противників розширення меж міста. Проаналізовано аргументи сторін, що охоплюють економічні, соціальні, адмністративні та ін. аспекти питання.In the article one of the phases of territorial and administrative changes in Lviv povit in the interwar (1918–1939) period is analysed. The suburban villages (gminas) were planned to connect with Lviv because of the socially-economical, political and legal expedience. There were many discussions about the project of “The Great Lviv” creation between opponents and supporters of it. There are analyzed both sides arguments about economical, administrative and other aspects of the problem.Рассматривается один из этапов территориально-административных изменений в Львовском повете (уезде) в межвоенный (1918–1939 гг.) период. Пригородные села (гмины) планировалось присоединить к Львову, учитывая социально-экономическую, политическую и правовую целесообразность. Вокруг проекта создания “Великого Львова” велись дискуссии среди сторонников и противников расширения границ города. Проанализированы аргументы сторон, охватывающих экономические, социальные, административные и др. аспекты вопроса.24-29ukмісто“Великий Львів”повітгмінапроектреформаtown“The Great Lviv”povitgminaprojectreformгород“Великий Львов”поветгминапроектреформаТериторіально-адміністративні зміни у Львівському повіті у 1920-х. – поч. 1930-х. рр. XX ст.: приєднання приміських гмін до “Великого Львова” та ставлення до цього противників проектуTerritorial and administrative changes in Lviv povit in 20th – the beginning of the 30th of the XX century : connecting country gminas to “The Great Lviv” and opponents’ of project attitude to thisТерриториально-административные изменения в Львовском уезде в 1920-х – нач. 1930-х гг. ХХ ст.: присоединение пригородных гмин к “большому Львову” и отношение к этому противников проектаArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Захарчин Н., 20176340.15Zakharchyn N. Territorial and administrative changes in Lviv povit in 20th – the beginning of the 30th of the XX century : connecting country gminas to “The Great Lviv” and opponents’ of project attitude to this / Natalia Zakharchyn // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 24–29.