Гуменний, ОлегHumennyi, OlegГуменний, Олег2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Гуменний О. Нові функції конституційного суду України / Олег Гуменний // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 281–285.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44742Розглянуто важливу проблему – вплив збільшення повноважень Конституційного Суду України на розширення кола функцій самої судової влади загалом при проведенні судової реформи в Україні. Звернено увагу на появу таких нових повноважень, як розгляд Конституційним Судом України конституційної скарги і способів забезпечення такого розгляду. Сформульовано пропозиції щодо механізму застосування способів забезпечення конституційної скарги.Considered an important problem – the impact of increasing the powers of the Constitutional Court of Ukraine on the expansion of the range of functions of the judiciary itself as a whole in the course of judicial reform in Ukraine. Attention is drawn to the emergence of such new powers as the Constitutional Court’s consideration of a constitutional complaint and how to ensure such a review. Proposals on the mechanism of using constitutional complaint methods are formulated.Рассмотрена важная проблема – влияние увеличения полномочий Конституционного Суда Украины на расширение круга функций самой судебной власти в целом при проведении судебной реформы в Украине. Внимание акцентировано на появлении таких новых полномочий как расмотрение Конституционным Судом Украины конституционной жалобы и методов обеспечения такого расмотрения. зани Сформулированы предложения относительно механизма применения методов обеспечения конституционной жалобы.281-285ukконституційна скаргафункції судової владисистема судової владисуб’єкти судової владирозширення повноважень Конституційного Суду України в частині здійснення правосуддяconstitutional complaintfunctions of the judiciarysystem of judicial powersubjects of judicial powerextension of powers of the Constitutional Court of Ukraine to the implementation of justiceконституционная жалобафункции судебной властисистема судебной властисубъекты судебной властирасширение полномочий Конституционного Суда Украины в части осуществления правосудияНові функції конституційного суду УкраїниNew functions of the constitutional court of UkraineНовые функции конституционного суда УкраиныArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Гуменний О., 20175341Humennyi O. New functions of the constitutional court of Ukraine / Oleg Humennyi // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 281–285.