Лесько, НаталіяLesko, NataliyaЛеско, Наталья2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Лесько Н. Державна політика у сфері попередження насильства в сім’ї: поняття та сучасний стан / Наталія Лесько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 267–272.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43358Досліджується поняття та сучасний стан державної політики у сфері попередження насильства у сім’ї. Висвітлюються проблеми правового регулювання захисту дітей від насильства. Аналізуються основні вимоги Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбі із цими явищами від 11 травня 2011 р.The paper examines the concept and the current state of public policy for the prevention nasylstvav family. Highlights the problems of legal regulation to protect children from violence. Analyzes the basic requirements of the Council of Europe Convention on preventing violence against women and domestic violence and combat these phenomena on 11 May 2011.В статье исследуется понятие и современное состояние государственной политики у сфере предупреждения насилия в семье. Освещаются проблемы правового регулирования защиты детей от насилия. Анализируются основные требования Конвенции Совета Европы о предотвращении насилия в отношении женщин и домашнего насилия в борьбе с этими явлениями от 11 мая 2011 г.267-272ukдержавна політиканасильство у сім’їдітинеповнолітні особиоргани і служби у справах дітейgovernment policydomestic violencechildrenminorsagencies and services for childrenгосударственная политиканасилие в семьедетинесовершеннолетние лицаорганы и службы по делам детейДержавна політика у сфері попередження насильства в сім’ї: поняття та сучасний станState policy on domestic violence prevention: the notion and current situationГосударственная политика в сфере предупреждения насилия в семье: понятие и современное состояниеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Лесько Н., 20176340.6343.226Lesko N. State policy on domestic violence prevention: the notion and current situation / Nataliya Lesko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 267–272.