Тімашов, ВікторTimashov, ViktorТимашов, Виктор2018-11-202018-11-202017-03-282017-03-28Тімашов В. Причини та умови корупції в Україні / Віктор Тімашов // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 338–344.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/43370Розглядається проблематика викорінення корупції як явища в українському соціумі та усунення причин, що її породжують. Наведені умови та форми корупційних правопорушень в Україні. Запропоновано основні складові елементи адміністративно- правового механізму протидії корупції.The article is devoted to problems of solving corruption as a phenomenon in the Ukrainian society and eliminate its causes. Also, given the conditions and forms of corruption offenses in Ukraine. The basic constituent elements of administrative and legal mechanism for combating corruption.Рассматривается проблематика искоренения коррупции как явления в украинском социуме и устранение причин, ее порождающих. Также приведены условия и формы коррупционных правонарушений в Украине. Предложены основные составляющие элементы административно-правового механизма противодействия коррупции.338-344ukкорупціяформа корупційних правопорушеньгромадянське суспільствоінформаційний простірпротидія та запобігання корупціїринкові від- носиниправові реформиcorruptionforms of corruption offensescivil societyinformation environmentcombating and preventing corruptionmarket relationslegal reformsкоррупцияформы коррупционных правонарушенийграж- данское обществоинформационное пространствопротиводействие и предотвращение коррупциирыночные отношенияправовые реформыПричини та умови корупції в УкраїніThe causes and conditions of corruption in UkraineПричины и условия коррупции в УкраинеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Тімашов В., 20177342.841(477)124.4Timashov V. The causes and conditions of corruption in Ukraine / Viktor Timashov // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 865. — P. 338–344.