Лукащук, Л.Цмоць, І.Шийка, І.2020-10-192020-10-192005-03-012005-03-01Лукащук Л. Автоматизація розрахунку характеристик обчислювальних систем на основі замкнених стохастичних сіткових моделей / Л. Лукащук, І. Цмоць, І. Шийка // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2000. — № 413 : Комп’ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 33–39. — (Моделювання процесів і систем).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54767Подається опис мет одики, алгоритмів та програм розрахунку характ ерист ик обчислювальних систем на основі замкнених ст охаст ичних сіткових моделей. Наведено приклади машинного розв'язання.Description of the method, algorithms and programs of counting systems char a cteristic calculating on the base of the locked stochastic net models is described in the article. Some examples of machine solve is given.33-39ukАвтоматизація розрахунку характеристик обчислювальних систем на основі замкнених стохастичних сіткових моделейArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2000© Леонід Лукащук, Іван Цмоць, Ігор Шийка7681.142Lukashchuk L. Avtomatyzatsiia rozrakhunku kharakterystyk obchysliuvalnykh system na osnovi zamknenykh stokhastychnykh sitkovykh modelei / L. Lukashchuk, I. Tsmots, I. Shyika // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2000. — No 413 : Kompiuterna inzheneriia ta informatsiini tekhnolohii. — P. 33–39. — (Modeliuvannia protsesiv i system).