Стоцько, З. А.Стефанович, Т. О.2020-11-042020-11-042005-03-012005-03-01Стоцько З. А. Математична модель розподілу маси речовини в струмені розпилення під час струменевого оброблення поверхонь незв’язаними твердими тілами / З. А. Стоцько, Т. О. Стефанович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 39–44. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/54913Обгрунтовано необхідність врахування розподілу маси речовини в струмені розпилення під час моделювання процесу струменевого оброблення. Побудовано математичну модель розподілу маси і запропоновано алгоритм для обчислення розподілу маси речовини в струмені.Mass distribution should be taken during blast finishing simulation. The mathematical model of mass distribution is created. Algorithm for calculation of mass distribution in suspension jet is offered.39-44ukМатематична модель розподілу маси речовини в струмені розпилення під час струменевого оброблення поверхонь незв’язаними твердими тіламиArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Стоцько З. А., Стефанович Т. О., 20056621.924Stotsko Z. A. Matematychna model rozpodilu masy rechovyny v strumeni rozpylennia pid chas strumenevoho obroblennia poverkhon nezviazanymy tverdymy tilamy / Z. A. Stotsko, T. O. Stefanovich // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 535 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 39–44. — (Modeliuvannia ta optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv).