Шай, РомаShai, RomanШай, Роман2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Шай Р. Перспективи модернізації правоохоронних органів в умовах глобалізації / Рома Шай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 219–224.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41720Стаття присвячена проблемам у сфері правоохоронної діяльності держави, яка під впливом євроінтеграційних та глобалізаційних процесів потребує негайної модернізації, що дало б змогу створити ефективну сучасну систему правоохоронних органів.The article deals with the problems in the enforcement of the state, which is under the influence of European integration and globalization processes requires immediate upgrading, which would make it possible to create an effective modern system of law enforcement.Статья посвящена проблемам в сфере правоохранительной деятельности государства, которие под влиянием евроинтеграционных и глобализационых процессов требует немедленной модернизации, что позволило бы создать эффективную современную систему правоохранительных органов.219-224ukправоохоронна діяльністьправоохоронні органимодернізаціяглобалізаціядержаваlaw enforcementpolicemodernizationglobalizationstateправоохранительная деятельностьправоохранительные органымодернизацияглобализациягосударствоПерспективи модернізації правоохоронних органів в умовах глобалізаціїPerspectives modernization law enforcement bodies under globalizationПерспективы модернизации правоохранительных органов в условиях глобализацииArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Шай Р., 20176342.1351.74Shai R. Perspectives modernization law enforcement bodies under globalization / Roman Shai // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 219–224.