Микитюк, З. М.Фечан, А. В.Гураль, В. В.Волинюк, Д. Ю.Mikityuk, Z. M.Fechan, A. V.Gural, V. V.Volynyuk, D. Yu.2020-03-202020-03-202005-03-012005-03-01Просторово-часовий модулятор світла на ефекті холестерико-нематичного переходу / З. М. Микитюк, А. В. Фечан, В. В. Гураль, Д. Ю. Волинюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 68–73.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47496Досліджено вплив фізичних параметрів нематохолестеричних сумішей на електрооптичні та гістерезисні властивості ефекту холестерико-нематичного переходу. Запропоновано конструкцію просторово-часового модулятора світла на структурі фоточутливий шар – рідкий кристал з використанням польового гістерезису ефекту холестерико-нематичного переходу.The influence of physical parameters of nematic-cholesterics mixture on electro-optical and characteristics of cholesteric – nematic transition effect. The spatial – time light modulator on the structure on the base of photosensitive layer – liquid crystals with an application of field hysteresis of cholesteric-nematic transition is suggested.68-73ukПросторово-часовий модулятор світла на ефекті холестерико-нематичного переходуThe spatial-time light modulator on cholesteric-nematic transition effectArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2005© Микитюк З. М., Фечан А. В., Гураль В. В., Волинюк Д. Ю., 20056532.738The spatial-time light modulator on cholesteric-nematic transition effect / Z. M. Mikityuk, A. V. Fechan, V. V. Gural, D. Yu. Volynyuk // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2005. — No 532 : Elektronika. — P. 68–73.