Кельман, МихайлоKelman, MykhailoКельман, Михаил2018-06-122018-06-122017-03-282017-03-28Кельман М. Методологія дослідження правотворчості у правовій державі / Михайло Кельман // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 861. — С. 130–136.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41706Правотворчість у контексті ідей правової державності полягає у тому, що вони надають їй системного характеру і дозволяють розглядати її, як і будь-який елемент політико-правової системи, в усьому спектрі внутрішніх і зовнішніх взаємозв’язків.Lawmaking in the context of law-governed state ideas consists in that they give it systematic character and allow to consider it as any other element of legal political system and external correlationsПравотворчество в контексте идей правовой государственности состоит в том, что они придают ей системный характер и позволяют рассматривать ее, как, и любой другой элемент политико-правовой системы, во всем спектре внутренних и внешних взаимосвязей.130-136ukправодержаваправотворчістьправова державасуспільстводемократіянародlawstatelawmakinglaw governed statesociety democracynationправогосударствоправотворчествоправовое государствообществодемократиянародМетодологія дослідження правотворчості у правовій державіResearch methodology of lawmaking in a legal stateМетодология исследования правотворчества в правовом государствеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Кельман М., 2017734012Kelman M. Research methodology of lawmaking in a legal state / Mykhailo Kelman // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 861. — P. 130–136.