Близнюк, М. Б.Казимира, І. Я.2019-08-282019-08-282001-03-272001-03-27Близнюк М. Б. Один із шляхів розв’язання проблеми недостатньої продуктивності проектування мікроелектронних засобів / М. Б. Близнюк, І. Я. Казимира // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 206–210.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45304Проаналізовано причини низької продуктивності проектування мікроелектронних засобів на сучасному етапі. Зменшення інтересу студентів до освоєння таких технічних спеціальностей, як електроніка, мікроелектроніка, інтегральні технології є основним чинником недостатньої кількості проектувальників НВІС. Обгрунтовано необхідність розробки методів і засобів підвищення зацікавленості дітей старших класів цими спеціальностями. Розглянуто концепцію запропонованих навчальних шкільних курсів з вивчення основ електроніки та мікроелектроніки.Reasons for microelectronics design productivity decrease have been analysed. Decreasing of students’ interest in studies of electronics and microelectronics design is determined as one of the main reasons of the shortage of ICs designers. The necessity of the development of the new approaches for raising interest in microelectronics studies addressed to high school students is substantiated.206-210ukОдин із шляхів розв’язання проблеми недостатньої продуктивності проектування мікроелектронних засобівArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2002© Близнюк М. Б., Казимира І. Я., 20025621.382.33681Blizniuk M. B. Odyn iz shliakhiv rozviazannia problemy nedostatnoi produktyvnosti proektuvannia mikroelektronnykh zasobiv / M. B. Blyzniuk, I. Ya. Kazymyra // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Vydavnytstvo Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 2002. — No 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — P. 206–210.