Остапенко, ОлексійOstapenko, OleksiyОстапенко, Алексей2020-03-102020-03-102018-02-262018-02-26Остапенко О. Про адміністративні покарання та їх вплив на безпеку дорожнього руху в Україні / Олексій Остапенко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2018. — № 906 (20). — С. 100–108.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/47128У статті розглянуто питання адміністративної відповідальності за порушення, вчинені водіями транспортних засобів і зафіксовані сучасними технічними засобами реєстрації. Проведений аналіз дає можливість запропонувати авторське бачення щодо ефек- тивності застосування адміністративних покарань за порушення Правил дорожнього руху в Україні, а також їх систематизацію на об’єкти протиправного посягання.The article deals with issues of administrative responsibility for violations committed by drivers of vehicles and fixed with modern technical means of registration. The analysis provides an opportunity to propose an author's vision of the effectiveness of the use of administrative punishments for violating the Road Traffic Rules in Ukraine, as well as their systematization on objects of illegal encroachment.В статье рассматриваются вопросы административной ответственности за нару- шения, совершенные водителями транспортных средств и зафиксированы совре- менными техническими средствами регистрации. Проведенный анализ дает возможность предложить авторское видение эффективности применения административных наказаний за нарушение Правил дорожного движения в Украине, а также их систематизацию на объекты противоправного посягательства.100-108ukадміністративне покараннябезпека дорожнього рухуадміністративний штрафтранспортні засобитехнічні засоби реєстрації правопорушеньadministrative punishmentroad safetyadministrative finevehiclestechnical means of registration of offensesадминистративное наказаниебезопасность дорожного движенияадминистративный штрафтранспортные средстватехнические средства регистрации правонарушенийПро адміністративні покарання та їх вплив на безпеку дорожнього руху в УкраїніAbout administrative penalties and their influence on security of road traffic in UkraineОб административных наказаниях и их влиянии на безопасность дорожного движения в УкраинеArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2018© Остапенко О., 20189351.81.085(477)Ostapenko O. About administrative penalties and their influence on security of road traffic in Ukraine / Oleksiy Ostapenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2018. — No 906 (20). — P. 100–108.