Мартин, Є. В.2020-03-312020-03-31Мартин Є. В. Геометричні моделі функцій комплексної змінної у дослідженні регульованих систем / Є. В. Мартин // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 34–38.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/48069Розроблені та обґрунтовані геометричні засоби фазового простору функції комплексних змінних як основи формування областей стійкості параметрів регульованих систем. Запропоновані геометричні моделі л- вимірного комплексного простору для формування многовидів, що являють графіки функцій комплексних змінних.34-38ukГеометричні моделі функцій комплексної змінної у дослідженні регульованих системArticleВидавництво Державного університету “Львівська політехніка”© Мартин Є. В., 19995515.2Martyn Ye. V. Heometrychni modeli funktsii kompleksnoi zminnoi u doslidzhenni rehulovanykh system / Ye. V. Martyn // Visnyk Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika". — Lviv : Vydavnytstvo Derzhavnoho universytetu "Lvivska politekhnika", 1999. — No 371 : Optymizatsiia vyrobnychykh protsesiv i tekhnichnyi kontrol u mashynobuduvanni i pryladobuduvanni. — P. 34–38.