Давідіч, Ю. О.Чумаченко, І. В.Галкін, А. С.Давідіч, Н. В.Куш, Є. І.Davidich, Yu.Chumachenko, I.Halkin, A.Davidich, N.Kush, Ye.2020-03-052020-03-052019-02-262019-02-26Математична формалізація функції тяжіння працівників містоутворювальних підприємств у проектах транспортних систем міст / Ю. О. Давідіч, І. В. Чумаченко, А. С. Галкін, Н. В. Давідіч, Є. І. Куш // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № 910. — С. 79–83.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/46880Розглянуто питання управління транспортними та пасажирськими потоками в проектах транспортних систем міст. Обґрунтовано чинники, які впливають на імовірність вибору мешканцями міст районів призначення під час трудових пересувань. Наведено математичну формалізацію функції тяжіння працівників містоутворювальних підприємств міст.The issue of management of transport and passenger flows in projects of urban transport systems are considered. The factors influencing the probability of the choice of inhabitants of cities of districts of destination with labor movements are substantiated. The mathematical formalization of the attraction function of workers of urban-forming enterprises is given.79-83ukпроекттранспортна система містсоціальний склад населенняфункція тяжінняпараметри пересуванняprojecturban transport systemsocial composition of populationgravity functionparameters of movementМатематична формалізація функції тяжіння працівників містоутворювальних підприємств у проектах транспортних систем містMathematical formalization of city-forming companies employee fertilization function in urban transport systems projectsArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2019© Давідіч Ю. О., Чумаченко І. В., Галкін А. С., Давідіч Н. В., Куш Є. І., 20195656.13Mathematical formalization of city-forming companies employee fertilization function in urban transport systems projects / Yu. Davidich, I. Chumachenko, A. Halkin, N. Davidich, Ye. Kush // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Dynamika, mitsnist ta proektuvannia mashyn i pryladiv. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2019. — No 910. — P. 79–83.