Остапенко, ЛеонідOstapenko, LeonidОстапенко, Леонид2019-03-132019-03-132017-03-282017-03-28Остапенко Л. Гарантійні виплати і компенсації науково-педагогічним працівникам ВНЗ та їх правове регулювання / Леонід Остапенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 884. — С. 170–175.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/44723У статті розглянуто правові аспекти регулювання гарантійних виплат і компенсацій науково-педагогічним працівникам з урахуванням їх професійних обов’язків, професійного рівня, а та інших вимог до їх трудової діяльності. Проаналізовано зміст гарантій і компенсацій відповідно до чинного законодавства про працю та інших законодавчих актів України.The article deals with the legal aspects of the regulation of guarantee payments and compensations for scientific and pedagogical workers, taking into account their professional duties, professional level, and other requirements to their work. The content of guarantees and compensations is analyzed in accordance with the current legislation on labor and other legislative acts of Ukraine.В статье рассматриваются правовые аспекты регулирования гарантийных выплат и компенсаций научно-педагогическим работникам с учетом их профессиональных обязанностей, профессионального уровня, а и других требований к их трудовой деятельности. Анализируется содержание гарантий и компенсаций в соответствии с действующим законодательством о труде и других законодательных актов Украины.170-175ukправове регулюваннягарантія компенсаційні виплатинауково-педагогічний працівникlegal regulationguarantee compensation paymentsscientific and pedagogical workerправовое регулированиегарантия компенсационные выплатынаучно-педагогический работникГарантійні виплати і компенсації науково-педагогічним працівникам ВНЗ та їх правове регулюванняGuarantee payments and pensions to the scientific and pedagogical officers and their legal adjustmentГарантийные выплаты и компенсации для научно-педагогических работников вузов и их правовое регулированиеArticle© Національний університет „Львівська політехніка“, 2018© Остапенко Л., 20176349.2Ostapenko L. Guarantee payments and pensions to the scientific and pedagogical officers and their legal adjustment / Leonid Ostapenko // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Yurydychni nauky. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 884. — P. 170–175.