Корж, РоманПелещишин, АндрійМастикаш, ОлегKorzh, RomanPeleshchyshyn, AndriyMastykash, Oleg2018-06-152018-06-152017-03-282017-03-28Корж Р. Побудова програмного комплексу управління інформаційною діяльністю ВНЗ у соціальних середовищах Інтернету / Роман Корж, Андрій Пелещишин, Олег Мастикаш // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 879. — С. 63–75.https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/41987У цій статті розроблено архітектуру програмно-алгоритмічного комплексу для забезпечення управлінської діяльності адміністративних та інформаційних підрозділів ВНЗ та інформаційної діяльності базових підрозділів, досліджено основні складові інформаційної системи, функції та технічні аспекти реалізації окремих компонент. Зокрема розроблені функціональності окремих робочих місць системи, наведені основні можливості робочих місць, їхні завдання та призначення. Представлено реалізацію програмно-алгоритмічного комплексу для забезпечення управлінської діяльності адміністративних та інформаційних підрозділів ВНЗ як багаторівневої структури.In this article the architecture of software and algorithmic complex for management of administrative and information departments of universities and basic information units the basic components of an information system functions and technical aspects of the individual components. Specifically designed functionality specific jobs system are the main features of workplaces, their objectives and purposes. Presented implementation of software and algorithmic complex for management of administrative and information departments Universities as multilevel structure.63-75ukвищий навчальний заклад (ВНЗ)генератор інформаційного образувіртуальна спільнотаuniversitygenerator of information imagevirtual communityПобудова програмного комплексу управління інформаційною діяльністю ВНЗ у соціальних середовищах ІнтернетуConstruction management software complex of information activity of higher educational institutional in social environment InternetArticle© Національний університет “Львівська політехніка”, 2017© Корж Р., Пелещишин А., Мастикаш О., 201713004.9Korzh R. Construction management software complex of information activity of higher educational institutional in social environment Internet / Roman Korzh, Andriy Peleshchyshyn, Oleg Mastykash // Visnyk Natsionalnoho universytetu "Lvivska politekhnika". Serie: Informatyzatsiia vyshchoho navchalnoho zakladu : zbirnyk naukovykh prats. — Lviv : Vydavnytstvo Lvivskoi politekhniky, 2017. — No 879. — P. 63–75.